לקוח יקר, אנו עושים מאמצים רבים כדי לשמור על קנייה בטוחה עבורך:

  • 1. אנו לא שומרים את פרטי כרטיס האשראי שלך והם מועברים ישירות לחברות הסליקה.
  • 2. כל הפרטים האישיים שלך מאובטחים באמצעות פרוטוקול אבטחה מתקדם SSL.
  • 3. החנות שלנו עומדת בתקן האבטחה המחמיר ביותר של חברות האשראי PCI DSS L1.
  • 4. בעיסקאות אשראי וכחלק מעמידה בתקן חברות האשראי איננו שומרים את מספר ה-CVV בגב כרטיס האשראי (מספר המעיד על החזקה פיזית של בעל כרטיס האשראי בכרטיס) אלא רק לאחר זיהוי הלקוח.
  • קנייה נעימה ובטוחה, צוות החנות.

בס"ד

אודות

בית העסק "המיכון" הינו מוסד בתחום המיכון המשרדי ונוסד בשנת 1968 על ידי מר עובדיה שדלז ז"ל. העסק שימש כמרכז שירות, תיקונים ומכירה של מיכון משרדי, מכונות כתיבה ידניות וחשמליות, מכונות חישוב וסיכום מכניות וחשמליות אשר שימשו בעיקר מוסדות גדולים.

לאחר שנים, בד בבד עם ההתפתחות הטכנולוגית וקידמה, הפכו המכונות הידניות למכונות אלקטרוניות מתקדמות ומשוכללות עם יחידות זיכרון, מסכים וחיבור לרשתות. כיום, חברתנו עתירת הידע והניסיון מספקת שירות ופתרונות למיכון משרדי מתקדם. העסק מתמחה במכירה והשכרה של ציוד ומיכון משרדי כגון: טלפונים, פקסים, מכונות צילום, מדפסות, קופות רושמות מכשירים משולבים. מכל החברות הגדולות בעולם סמסונג, ברדר, אוקי, לקסמארק, קנון , HP.

חברת המיכון מספקת גם תמיכה ושירותי תיקונים למדפסות ומכשירים משולבים. כמו כן, מספק שירותים נלווים כגון שירותי מחשוב כוללים לעסק, תמיכה ברשת המחשבים ותחזוקה בנוסף יש לנו גם מוצרים משלימים כגון: תיקון במעבדת שירות מקצועית, טונרים מקוריים ותואמים, ראשי דיו, נייר צילום, חלפים ועוד.

בין לקוחותינו: האוניברסיטה העברית, בנקים, מוסדות, ספריות, משרדים של מקצועות חופשיים ולקוחות פרטיים.