תקנון

 

תנאי שימוש

הוראות תנאי שימוש אלו יחולו על כל שימוש באתר, והינם מהווים מסמך משפטי מחייב בינך לבין חברת "א.א.ש ציוד ושירות המיכון" (להלן: החברה).

אנא קראו את תנאי השימוש באתר במלואם טרם גלישה ו/או רכישה ו/או שימוש בשירותי מידע או שירותים אחרים באתר.

גלישה או רכישה באתר מהווה את הסכמתך לאמץ ולפעול על פי התקנון, ולפיכך אם אינך מסכים לאחד או יותר מהתנאים שלהלן, הנך נדרש לא לעשות כל שימוש באתר.

אודות המכירות

אתר "המיכון" הינו חנות מקוונת המאפשרת לך לרכוש מדפסות, מכונות צילום, פקסימיליות, מכשירים משולבים, טונרים וראשי דיו למדפסת לייזר ועוד באמצעות האתר במחירים נוחים המופיעים באתר.

בהזמנת מוצר בחנות עליך למלא את כל השדות הנדרשים לביצוע ההזמנה. על מנת שהקניה תתבצע ללא תקלות, עליך להקפיד על מסירת פרטים נכונים ומתאימים, אחרת לא נוכל להבטיח את ביצוע ההזמנה. 

המחירים באתר כוללים מע"מ (למעט מחירים שמופיעים בצורה אחרת שבא כתוב במפורש +מע"מ).

הטונרים המוצעים באתר "המיכון", אינם טונרים שעברו תהליך של ייצור מחדש הממולאים ממחסניות טונר מקוריות/ תואמות שיוצרו על ידי יצרני המדפסות או ממולאים מחדש ע"י יבואנים או כל חברה אחרת. אלה אלו הם טונרים התואמים למקוריים המיוצרים לשימוש ולא למילוי מחדש ואתה הלקוח הראשון שמשתמש בהם.

התמונות המוצגות באתר הינם חומרים פרסומיים של החברות היצרניות והיבואנים והן נועדו להמחשה בלבד. לפיכך, אינן מחיבות את "המיכון" בכל דרך או צורה.

המחירים והמבצעים באתר הנם עד גמר המלאי ו/או ניתנים לשינוי ע"י החברה, בכל עת וללא הודעה מוקדמת לגולש.

יודגש כי משלוח דוא"ל בלבד או כל פעולה חלקית אחרת המתבצעת באתר ללא אישור רישום במחשבי החברה, אינו מהווה כל ראיה על רכישה ו/או על ביצוע פעולה ואינו מחייב את "המיכון".

אספקת/הובלת המוצרים ותשלום עבורם

אנו ב" א.א.ש ציוד ושירות המיכון" עושים את מירב המאמצים על מנת לספק את המוצר שנרכש עד בית הלקוח במהירות האפשרית. המוצר יישלח לכתובת בישראל שהזנת בעת הרכישה (למעט אזורים שחברת שליחויות אינה מגיעה לשם, לרוב עקב מצב ביטחוני). טל"ח. מועד האספקה הינו עד 14 ימי עבודה ממועד קבלת התשלום (גם אם נאמר אחרת באמצעות הטלפון ו/או באמצעות דוא"ל על ידי אחד מנציגינו).

אספקת המוצרים ללקוח נעשית על ידי "המיכון" או שליח מטעמה או על ידי חברת שליחויות על פי שיקול דעתם הבלעדי של מנהלי "המיכון". קיימת אפשרות ללקוח לאסוף את הטונר בעצמו מחנות הדגל של החברה הנמצאת ברחוב המוסכים 5 א.ת תלפיות ירושלים (בתאום מראש).

עלות המשלוח בתוך מועד האספקה שצוין בפרטי ההזמנה לאזור ירושלים והסביבה כלול במחיר ההזמנה אלא אם צוין אחרת בעת ההזמנה.

עלות המשלוח באמצעות חברת שילוח חיצונית, לאזורים שמחוץ לירושלים והסביבה הינו 40 ש"ח כולל מע"מ אלה אם כתוב אחרת בהזמנה.

עלות משלוח בדואר רשום, באמצעות דואר ישראל, לאזורים שמחוץ לירושלים והסביבה הינו 15 ש"ח כולל מע"מ.

משלוח מעבר לתחומי הקו הירוק יחוייב בתוספת של 50% מעלות של משלוח בארץ והוא מותנה באזור חלוקה של חברת השילוח ובתאום מראש עם נציגי שרות הלקוחות.

התשלום עבור המשלוח/ההובלה יצטרף לתשלום עבור המוצר שהוזמן ולא יהיה ניתן לביטול מכל סיבה שהיא . 

התשלום יתבצע באמצעות כרטיס אשראי באתר (או טלפונית) בלבד.

זמני אספקת המוצרים כפי שאלה מצוינים בדף המכירה כוללים רק את חישובם של ימי עסקים .(ימי א' עד ה', לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג) החברה לא תהא אחראית לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה.

אספקת המוצרים מותנית בזמינותם במלאי החנות/היצרן/היבואן. במידה והוזמן מוצר שאין ליבואן אז ההזמנה תבוטל.

ביטול הזמנה 

ביטול הזמנה שטרם שנשלחה , של פריט או פריטים אשר אינם נמצאים דרך קבע במלאי החברה, יהיה כרוך בדמי טיפול בסך 5% מערך ההזמנה או 50 ש"ח , הגבוה מביניהם. סכום זה אינו ניתן להחזרה.

ביטול הזמנה לאחר שנשלחה יהיה כרוך בדמי ביטול בסך 10% מערך ההזמנה או 100 ש"ח , הגבוה מביניהם. סכום זה אינו ניתן להחזרה.

החזרת מוצרים

ניתן להחזיר כל מוצר כאשר לא נעשה בו שום שימוש והינו שלם ובאריזתו המקורית תוך 14 יום.

התמורה תזוכה בכרטיס האשראי או תשלח המחאה בערכו המלא של המוצר המוחזר, למעט דמי המשלוח המקוריים ששולמו. על המוצרים המוחזרים להגיע אל החברה כאשר הוצאות המשלוח אל החברה יחולו על הקונה.

כשירות להשתמש באתר

כל משתמש רשאי להשתתף באתר על מנת לבצע רכישות, בכפוף למילוי התנאים המצטברים המפורטים להלן:

המשתמש הנו כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות. במידה והנך קטין (מתחת לגיל 18) או אינך זכאי לבצע פעולות משפטיות ללא אישור אפוטרופוס, יראו את שימושך באתר כאילו קיבלת את אישור האפוטרופוס.

המשתמש הנו בעל תעודת זהות ישראלית תקפה או תאגיד המאוגד והרשום כדין בישראל.

המשתמש הנו בעל כרטיס אשראי ויזה או ישראכרט ישראלי או בינלאומי תקף, שהונפק בישראל ע"י אחת מחברות כרטיסי האשראי.

המשתמש הוא בעל תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט ובעל כתובת בישראל.

הצהרת פרטיות

על מנת להשלים את הקנייה ,על הלקוח למסור את פרטיו האישיים , שם , שם חברה מס תעודת זהות ו/או ח.פ, כתובתו, כתובת הדוא"ל ומספר כרטיס האשראי שברשותו. מובהר כי כל הפרטים הנמסרים מועברים אלינו כשהם מוצפנים.

אנו זקוקים לפרטים אלו כדי להשלים את הליך הקנייה לצורך משלוח הפריטים וחיוב כרטיס האשראי. אנו מתחייבים שלא להעבירם לצד שלישי , להוציא חברת האשראי .

אחריות

חברת "המיכון" אחראית כלפי הלקוח לפעולתו התקינה של המוצר במידה והשימוש בו נעשה בתנאים רגילים, לתקופה הנקובה (להלן: תקופת האחריות ) שאורכה הוא שנה ממועד הרכישה וללא תשלום נוסף. האחריות לגבי המוצר ניתנת במעבדת השירות (רח' המוסכים 5, ירושלים).

במידה והלקוח מעוניין להאריך את תקופת האחריות הנקובה ו/או להרחיבה מעבר לתנאי האחריות הבסיסית, הוא יחויב בתשלום נוסף, בהתאם לדרישותיו.

תקופת האחריות מתחילה ביום הרכישה.

בתקופת האחריות יתקן נותן האחריות ו/או יחליף, ללא תשלום, מוצר שיראה לנותן האחריות פגום ואשר לפי שיקול דעתה בלבד ובתנאי שהמוצר אינו נפגע עקב עבודה לקויה בתנאי שימוש רגילים ו/או שקיים פגם בייצורו.

האחריות במעבדת נותן האחריות בלבד.

באחריותו של נותן האחריות לספק את אותם חלפים הנדרשים, לדעת נותן האחריות, להפעלת המוצר בתנאי השימוש הרגילים.

אחריות נותן האחריות היא כלפי הלקוח ששמו מצוין בתעודת האחריות ובחשבונית הלקוח ואינה ניתנת להעברה לצד שלישי. אחריות תינתן רק בצירוף חשבונית רכישה. 

מוצר שנראה כי אינו פועל כראוי יימסר למעבדת התיקונים/שירות לקוחות של נותן האחריות כשהוא ארוז בצורה שתבטיח מניעת נזק ע"י הלקוח, וישלח כשהוא מבוטח בשוויו המלא על חשבון השולח בצירוף תעודת אחריות וחשבונית המהווה הוכחת רכישה. 

בדיקת המוצר ותיקונו הם לפי זמני התיקון/בדיקה של נותן האחריות, אך נותן האחריות יעשה כל מאמץ בכדי לתקן את המוצר בהקדם האפשרי. 

בשום מקרה לא תהא החברה אחראית לכל נזק או אובדן רווחים מקרי ו/או תוצאתי ו/או מעניש ו/או עקיף ו/או מיוחד שיגרמו כתוצאה, ישירה ו/או עקיפה, מהשבתת יכולות ההדפסה ו/או השבתת יכולות הסריקה ו/או השבתת יכולות

העתקה ו/או השבתת היכולות לשגר ולקבל הודעות פקס.

מקרים בהם לא תחול האחריות

1.הסרת מדבקת האחריות של המוצר או קריעתה

2.המוצר נפגע כתוצאה משימוש שאיננו תואם את הוראות ההפעלה ו/או משימוש לא נכון במוצר ו/או מתאונה ו/או מכוח עליון לרבות רעידת אדמה, שריפה, ברק, מלחמה, נפילה, מים ומקרים נוספים עליהם אין לחברה שליטה.

3. המוצר נפגע משיבוש כלשהו ברשת החשמל או הפרעה כלשהי ברציפות אספקת החשמל, שיבוש או הפרעה ברשת הטלפון, חיבור לא תקין של המוצר לרשת החשמל לרבות כבל מתח שלא סופק ע"י החברה ו/או שקע חשמלי לא תקין, חוסר שימוש בהארקה, או פגיעה שמקורה במכשיר חשמלי אחר המחובר ישירות או בעקיפין למוצר .

4. בוצע תיקון ו/או שינוי כלשהו בציוד, שלא ע"י מעבדות נותן האחריות לרבות הרכבת חלקי הציוד או מספר מוצרים יחדיו ובכל מקרה של שילוב/חיבור לא מתאים ו/או לא נאות ו/או לא מקצועי של מוצר/י נותן האחריות בינם לבין עצמם או של מוצרי נותן האחריות ומוצרים אחרים .

5. במקרים של אי תשלום או פירעון ערך המוצר באופן שחורג מהסכם הרכישה שבוצע .

6. מקור הפגיעה הוא תוכנה מכל סוג שהוא, לרבות וירוסים.

7. המוצר נפגע כתוצאה מהזנחה או רשלנות לרבות לכלוך או זיהום מכל סוג שהוא .

8. החברה לא תהיה אחראית לכל נזק או הפסד לרבות נזק לגוף ו/או לציוד, שייגרם כתוצאה מהשימוש בציוד או כתוצאה מפעולה לא תקינה של ציוד, אלא אך ורק לתיקונו ו/או החלפתו בכפוף לתנאים המפורטים לעיל .

9. במידה ובוצע שינוי כלשהו בתעודת האחריות שאיננו מלווה בחותמת החברה .

הגבלת אחריות

 האחריות לא תינתן בכל מקרה של שינוי, הסרת פרטי הציוד ופרטי האחריות המוטבעים עליו .

 אין החברה אחראית לנזק תוצאתי או נסיבתי או לאובדן רווח הקשורים במישרין או בעקיפין למוצר .

 אין כל התחייבות מצד החברה בכל הקשור להתאמת המוצר למטרה מסוימת, או בכל הקשור לשוויו וסחירותו.

 אין החברה אחראית על נזק כלשהו למידע המאוחסן במוצריה בכל מקרה שהוא.

 האחריות הרשומה לעיל, הינה בלעדית ולא ניתנת אחריות אחרת, מרומזת ו/או מפורשת, בין אם בע"פ ובין אם בכתב.

 החברה מסירה במפורש אחריות מכל וכל לגבי אחריות, סחירות ו/או התאמה למטרה מסוימת.

 אחריות מוגבלת זו מקנה ללקוחות החברה זכויות משפטיות מוגדרות.

שירות לקוחות

כל שאלה לגבי המוצרים המוצגים באתר כולל שאלות הנוגעות למפרט הטכני של המוצר, למידע על תפעול המוצר, אחריות, ניתן לפנות לחברת "המיכון".

לפרטים נוספים בקשר לאתר ופעילותו, ניתן לפנות לחברה "המיכון" בדואר אלקטרוני שכתובתו office@hamikun.co.il . נציגי שרות לקוחות ישמחו לעמוד לשירותכם בכל שאלה הנוגעת לתהליך הרכישה ובכל נושא אחר על מנת להנעים את חווית הרכישה ולהפכה לפשוטה ומהירה.

שונות

רק לבית המשפט באזור ירושלים תהא הסמכות המקומית והעניינית לדון בכל מחלוקת הנוגעת לרכישת מוצר ו/או שירות שנרכשו באתר.

בכל מקום באתר, בו משתמשים בלשון זכר, הכוונה גם לנקבה במשמע. קנייה מהנה! צוות חברת "המיכון" .

מידע אודות סימנים מסחריים המופיעים באתר

 המידע המופיע באתר, לרבות מסמכים, מוצרים, שרותים, גרפיקה, תמונות, חומרי פרסום ושמות טכנולוגיות בלעדיות הנוגעים למדפסות, התקני ההדפסה משולבים, טונרים וחומרים מתכלים מתוצרת סמסונג, הינו סימן מסחרי רשום בבעלות תאגיד סמסונג.

המידע המופיע באתר, לרבות מסמכים, מוצרים, שרותים, גרפיקה, תמונות, חומרי פרסום ושמות טכנולוגיות בלעדיות הנוגעים למדפסות, התקני ההדפסה משולבים, טונרים וחומרים מתכלים מתוצרת HP, הינו סימן מסחרי רשום בבעלות חברת Packard Hewlett.

המידע המופיע באתר, לרבות מסמכים, מוצרים, שרותים, גרפיקה, תמונות, חומרי פרסום ושמות טכנולוגיות בלעדיות הנוגעים למדפסות, התקני ההדפסה משולבים, טונרים וחומרים מתכלים מתוצרת אפסון, הינו סימן מסחרי רשום בבעלותתאגיד  Seiko Epson.

המידע המופיע באתר, לרבות מסמכים, מוצרים, שרותים, גרפיקה, תמונות, חומרי פרסום ושמות טכנולוגיות בלעדיות הנוגעים למדפסות, התקני ההדפסה משולבים, טונרים וחומרים מתכלים מתוצרת זירוקס, הינו סימן מסחרי רשום בבעלות תאגיד Xerox.

המידע המופיע באתר, לרבות מסמכים, מוצרים, שרותים, גרפיקה, תמונות, חומרי פרסום ושמות טכנולוגיות בלעדיות הנוגעים למדפסות, התקני ההדפסה משולבים, טונרים וחומרים מתכלים מתוצרת פנסוניק, הינו סימן מסחרי רשום בבעלות תאגיד Panasonic.

המידע המופיע באתר, לרבות מסמכים, מוצרים, שרותים, גרפיקה, תמונות, חומרי פרסום ושמות טכנולוגיות בלעדיות הנוגעים למדפסות, התקני ההדפסה משולבים, טונרים וחומרים מתכלים מתוצרת לקסמרק, הינו סימן מסחרי רשום בבעלות Lexmark International, Inc.

המידע המופיע באתר, לרבות מסמכים, מוצרים, שרותים, גרפיקה, תמונות, חומרי פרסום ושמות טכנולוגיות בלעדיות הנוגעים למדפסות, התקני ההדפסה משולבים, טונרים וחומרים מתכלים מתוצרת קנון, הינו סימן מסחרי רשום בבעלות תאגיד Canon.

המידע המופיע באתר, לרבות מסמכים, מוצרים, שרותים, גרפיקה, תמונות, חומרי פרסום ושמות טכנולוגיות בלעדיות הנוגעים למדפסות, התקני ההדפסה משולבים, טונרים וחומרים מתכלים מתוצרת פנסוניק, הינו סימן מסחרי רשום בבעלות Industries Brother.