תיקון מכונות צילום בירושלים

חברת המיכון מספקת לקהל לקוחותיה בירושלים מגוון פתרונות מיכון משרדי מתקדמים והיא המשווקת המורשת של סמסונג בירושלים, חברת המיכון מטפלת בכל המדפסות של סמסונג שבאחריות שלה במעבדתנו. שירותינו כוללים גם תיקון מכונות צילום ומדפסות עבור כל הדגמים של החברות המובילות בעולם: לרבות ברדר, HP, סמסונג, קנון לקסמארקוכו. יש לציין כי שירותי תיקון מכונות צילום בירושלים ומדפסות ניתנים במעבדת השירות המקצועית שלנו, לצד תמיכה ותחזוקה של ציוד זה ונוסף, לרבות תמיכה ותחזוקת רשתות מחשב. השירותים מסופקים בירושלים למגוון גדול של לקוחות פרטיים, מוסדיים ועסקיים, כדוגמת האוניברסיטה העברית, בנקים מובילים, משרדים וספריות ציבוריות.

 

הצורך בתיקון מכונות צילום ומדפסות

 

מכונות צילום ומדפסות מהוות עבור בתי עסק מכשור חיוני,הנדרש לעבודתם המשרדית השוטפת. יחד עם זאת,בהיותן מוצר טכנולוגי מורכב הנדרש להתמודד עם עומסי עבודה גבוהים, לאורך זמן מוצרים אלו עלולים להתקלקל בין אם באופן מלא או חלקי. על מנת שיחזרו   לפעול במהירות באופן יעיל ואמין יש צורך בשירותי מעבדה מקצועיים כפי שיש לחברתנו לספק בירושלים וסביבתה. השירותים ניתנים ביעילות וברמת זמינות גבוהה ביותר, דבר המבטיחים תיקון מהיר של המכשיר וחזרת בית העסק לשגרת ותפוקת עבודה נדרשות.

 

מעבדת שירות ותיקה ומקצועית

 

במעבדת השירות של חברתנו יש את כל הכלים והאמצעים עבור תיקון מדפסות בירושלים ומכונות צילום. זאת באופן הטוב והמקצועי ביותר, המבטיח את תקינותו של המכשיר לאורך זמן. המעבדה החלה לספק את שירותיה כבר משנת 1968 עבור מיכון משרדי חשמלי ומכני. ברבות השנים ועם התקדמות הטכנולוגיה, התפתחו שירותי המעבדה למיכון משרדי אלקטרוני, דיגיטלי, ממוחשב ורשתי. כיום חברתנו עתירת הידע והניסיון מתמחה בתיקון מדפסות, מכונות צילום ומכשור משולב. לשם כך אנו מחזיקים בצוות טכנאים מיומן, מסור ואדיב, העובד עם ציוד מתקדם ואיכותי .כמו כן, אנו מחזיקים במגוון חלפים איכותיים ומקוריים עבור דגמים רבים של מכונות צילום ומדפסות.

 

שירותי מעבדה מקיפים ואיכותיים

 

עימנו תזכו לשירותי מעבדה מקצועיים ואיכותיים לתיקון מכונות צילום ומדפסות בירושלים, המוענקים עם אחריות מלאה עלהעבודהוהחלקיםהמסופקים. שירותינו כוללים בין היתר תיקון והחלפת חלקים, תיקון והחלפת דלתות המכונה, ניקוי חלקי המכשיר עם חומרים וציוד מיוחד, תמיכה טכנית וכן הגדרת פונקציות ותוכנות של מכונת הצילום והמדפסת כדוגמת הגדרת דפים. כמו כן, אנו מעניקים ללקוחותינו ייעוץ והכוונה לשימוש ותחזוקה נכונה של מדפסות ומכונות צילום, ועצות לפתרון בעיות ותקלות במכשירים אלו.

 

הזמנת שירותי מעבדה

 

להזמנת שירותי מעבדה של חברתנו עבור תיקון מכונות צילום ומדפסות, ולקבלת הצעת מחיר משתלמת ומידע נוסף בנושא, צרו קשר עם חברת המיכון בטלפונים 02-6251872 או 050-2673348.